Dom

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Shenzhen Ruiyihong Tech Co., Ltd., założona w 2009 r., Z siedzibą w Shenzhen w Chinach, jest producentem inteligentnych łodzi zdalnie sterowanych przynęt z dobrze wyposażonymi urządzeniami do testowania i silną siłą techniczną. Posiadamy kilka patentów, certyfikaty CE i inne.

Początkowo stosujemy pełny dupleks cyfrowy, nawigację samochodową GPS, kompas elektroniczny i inne zaawansowane technologie, aby uczynić go bardziej inteligentnym. Zajmujemy się również badaniem i opracowaniem nowego pilota zdalnego sterowania z wyświetlaczem LCD i funkcją wykrywania ryb, aby zapewnić nową przyjemność podczas wędkowania.

Dzięki zaawansowanej technologii, wysokiej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom nasze produkty są powszechnie rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale rosnące potrzeby gospodarcze i społeczne.
Kontrola jakości łodzi przynęty:
Procedura PCB: Wklej ----- test ----- stale testowane przez 72 godziny w warsztacie starzenia wysokotemperaturowego ----- test ponownie ----- wejść do magazynu.
Procedura łowienia na przynętę: montaż ----- test w pomieszczeniu ----- test w jeziorze ----- test w pomieszczeniu ponownie ----- pakiet.

Sprzedajemy nasze produkty wyłącznie dystrybutorom, którzy posiadają wyłączne prawa agencji w swoim kraju lub regionie w celu ochrony swoich interesów. Usługa OEM jest oferowana dla każdego dystrybutora.


Chętnie szukamy dystrybutorów na całym świecie, którzy mogą być lokalnymi przedstawicielami. Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk do kontaktu z nami w celu przyszłej współpracy biznesowej i osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Eagle Finder

Rok założenia : 2009

pc Export : 60% - 70%

Shenzhen Ruiyihong Tech Co, Ltd., założona w 2009 roku, z siedzibą w Shenzhen w Chinach, jest producentem inteligentnych łodzi zdalnie sterowanych przynęt z dobrze wyposażonymi obiektami badawczymi i silną siłą techniczną. Posiadamy kilka patentów, certyfikaty CE i inne.

Dzięki zaawansowanej technologii, wysokiej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom nasze produkty są powszechnie rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale rosnące potrzeby gospodarcze i społeczne.

Po latach serwowania potraw nasza firma ma wielu dystrybutorów w Europie, niektóre z nich są bardzo znanymi dużymi firmami i znanymi markami. Każdego roku dostarczamy tysiące łodzi z przynętą naszym dystrybutorom, a nasze łodzie na przynęty stały się bardzo popularnym produktem w dziedzinie połowów karpiowych za granicą.

Usługowe

1. Obiecujemy, że okres gwarancyjny produktu wynosi dwa lata (bateria jest pół roku) po sprzedaży. Zapewniamy bezpłatne instrukcje techniczne i części zamienne dla naszych dystrybutorów, jeśli wystąpią jakiekolwiek awarie spowodowane przez problemy z jakością.

2.Funkcje spowodowane następującymi przyczynami nie są objęte gwarancją:

za. Usterki spowodowane nieprawidłowym działaniem.

b. Usterki spowodowane przez czynniki sztuczne, takie jak poruszanie się lub kolizja itp.

3.Dla usług posprzedażnych, wymagamy, aby dystrybutorzy mieli zdolność do konserwacji technicznej. Zobowiązujemy się zapewnić najlepszą obsługę posprzedażną dla naszych cenionych klientów.

4. Aby dogonić szybko rozwijający się rynek międzynarodowy i sprostać wymaganiom cenionych klientów, będziemy nieustannie dążyć do innowacji w zakresie technologii i poprawy jakości produktu.

5. Zobowiązujemy się dostarczać najlepsze produkty i usługi dla naszych cenionych klientów i zawsze ceni:

Jakość produktów, cena produktu, obsługa klienta i zadowolenie klienta.

Firma Zespół

Nasz zespół składa się z zespołu zarządzającego, grupy badawczo-rozwojowej, zespołu linii produkcyjnej, działu sprzedaży, działu obsługi posprzedażnej i działu finansowego.

KONTAKT

Adres: Pokój 506, Budynek 20, Guangqian Industrial Park, No. 3 Longzhu Road, Taoyuan Street, Nanshan District, Shenzhen 518055, China