Dom

Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Jestem bardzo zadowolony z działania łodzi i sposobu jej wykonywania. Kochałem tryb "AUTO" i system GPS - te będą popularne!

—— Alex

Łódź jest najnowocześniejsza! Mogę śmiało powiedzieć, że karp PB ważący 56 funtów 6 uncji został złapany tylko dlatego, że po raz pierwszy użyłem go, świetny !!

—— Pierre

Jest tak wielofunkcyjny i warto go kupować! Wyszukiwarka ryb jest cudowna! Znacznie lepsze niż wszystkie łodzie, które kupiłem wcześniej!

—— James

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd
Warsztat starzenia się wysokotemperaturowego
Linia produkcyjna
Wyposażenie testowe
Testowanie PCB

Warsztat starzenia się wysokotemperaturowego

Linia produkcyjna

Wyposażenie testowe

Testowanie PCB

 • Linia produkcyjna
  Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd. posiada fabrykę zlokalizowaną w Shenzhen w Chinach. Posiadamy najwyższej klasy linię produkcyjną, warsztat starzenia w wysokiej temperaturze, profesjonalne urządzenia testujące, które są najbardziej zaawansowanym producentem łodzi na przynęty w całej branży.

  Kontrola jakości łodzi z przynętą jest bardzo rygorystyczna: nasza profesjonalna linia produkcyjna ma na celu dostarczanie najlepszych produktów dla cenionych klientów z całego świata.

 • OEM / ODM
  Sprzedajemy nasze produkty wyłącznie dystrybutorom, którzy posiadają wyłączne prawa agencyjne w swoim kraju lub regionie w celu ochrony swoich interesów. Usługa OEM jest oferowana dla każdego dystrybutora.

  Czekamy na zamówienia OEM. Usługa OEM jest oferowana, jeśli całkowita ilość przynęt przekracza 100 dla zamówienia.

 • R & D
  Mamy silne zespoły projektowe i techników, którzy mogą zaoferować Ci profesjonalne i zaawansowane technologie.
  Aby nadążyć za szybko zmieniającym się rynkiem międzynarodowym i sprostać wymaganiom cenionych klientów, nasz zespół będzie nieustannie dążył do innowacji technologii i poprawy jakości produktu.

  Zapowiedź
  Obecnie poszukujemy dystrybutorów na całym świecie, którzy mogą być lokalnymi agentami; Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktowali się z nami w sprawie przyszłej współpracy biznesowej i osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ruiyihong Science and Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Crystal Qin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)